sobota, 17 września 2016

Ogłoszenia - grupa młodsza i zerówka

1. Dnia 22.09.2016r. w przedszkolu świętujemy Pierwszy Dzień Jesieni oraz Święto Pieczonego Ziemniaka. Bardzo prosimy, by wszystkie dzieci miały ubrania w kolorach jesieni - pomarańczowy, brązowy, czerwony itp. 

2. Bardzo prosimy o przynoszenie do przedszkola darów jesieni - kasztanów, żołędzi, szyszek itp. To dobra okazja do spaceru ze swoją pociechą/swoimi pociechami! :)

3. Do dnia 30.09.2016r. można przynosić rzeczy na pchli targ, który odbędzie się dnia 04.10.2016r. w godzinach 8:00 - 15:00 w naszej szkole. Można przynosić wszystko, czego nie potrzebujemy w domu (oprócz ubrań, butów itp.) Jest to dobry powód do zrobienia jesiennych porządków! :-) Dochody ze sprzedaży rzeczy zostaną przekazane na potrzeby szkoły i przedszkola. Zachęcamy również do zakupów! :-) Może uda się wyhaczyć coś ciekawego? ;-)

4. Bardzo prosimy o przyniesienie na środę pudełka zapałek (zapałki powinny mieć odcięte końcówki ze względu na bezpieczeństwo).

5. Przypominamy, że do przedszkola można przynosić niepotrzebne żółte jajka z Kinder Niespodzianki. 

6. Przypominamy, że płatność za książki można realizować do 22.09.2016r. 


Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Spotkanie z higienistką

W piątek nasze przedszkole odwiedziła higienistka. Przeprowadziła pogadankę nt. higieny osobistej. Pokazała, jak prawidłowo myć rączki! Pon...