środa, 21 września 2016

OGŁOSZENIA

1. Ubezpieczenie:2. Żołędziowy konkurs:

Pani Martyna z świetlicy organizuje "Żołędziowy konkurs".

Polega on na zbieraniu żołędzi oraz kasztanów dla żubrów z Zagrody Żubrów w Pszczynie. 

Dary jesieni, które dzieci przyniosły dotychczas jak na razie zostaną w przedszkolu jako dekoracja. Mamy nadzieję, że nikt się nie obrazi, bo jesień dopiero się zaczyna i będą nam jeszcze potrzebne :-) 
Po zakończeniu konkursu nasze dekoracje przekażemy Pani Martynie pozakonkursowo.

Jeśli ktoś chce wziąć udział w konkursie - prosimy o przynoszenie dodatkowych kasztanów i żołędzi w woreczku. W reklamówce powinna się także znaleźć karteczka z imieniem i nazwiskiem dziecka oraz adnotacją "Oddział przedszkolny" bądź "Zerówka". Konkurs trwa do 10.11.2016r.


3. Karty pracy:
Przypominamy, że jutro (22.09.2016r.) jest ostatni dzień, w którym można dokonywać opłat za karty pracy dla przedszkolaków.

3/4 - latki: 49zł
4/5 - latki: 59zł
5/6 - latki: 95zł

Uprzejmie meldujemy, że książeczki bardzo się dzieciom podobają i chętnie z nimi pracują :-)

4. Zdjęcia do kalendarzy:

W dniu 23.09.2016r. o godz. 9:00 do przedszkola przyjedzie fotograf, który zrobi dzieciom zdjęcia do kalendarzy. Prosimy o odpowiedni strój dziecka. 

Sprawa kalendarzy została omówiona na zebraniu - fotograf robi zdjęcia wszystkim dzieciom, ale rodzic nie ma obowiązku kupna kalendarza, nie jest to w żadnym stopniu wiążące. Początkowo zostaną przedstawione miniaturki kalendarzy, żeby rodzice mogli się zastanowić nad kupnem. W momencie, gdy rodzic zadeklaruje kupno, realizowane jest zamówienie i wtedy już nie ma odwrotu i trzeba zapłacić :-) Koszt kalendarza (i kilku kartek świątecznych w formie zdjęcia) to ok. 30-40zł. Konkretną kwotę podamy w najbliższym czasie. Kalendarze będą gotowe w okolicach grudnia, więc jest to świetny pomysł na świąteczny prezent dla Babci i Dziadka, czy innych członków rodziny. Zachęcamy do kupna - kalendarze wychodzą bardzo fajne (podobnie jak w zeszłym roku).

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Spotkanie z higienistką

W piątek nasze przedszkole odwiedziła higienistka. Przeprowadziła pogadankę nt. higieny osobistej. Pokazała, jak prawidłowo myć rączki! Pon...