niedziela, 23 października 2016

OGŁOSZENIA

1. W naszej placówce trwa zbiórka starych, zepsutych i niepotrzebnych telefonów komórkowych. Można przynosić je do przedszkola. Przypominamy, że dalej trwają zbiórki: baterii, nakrętek, elektrośmieci, jajek po Kinder Niespodziankach, książek dla dzieci, "Skrzynka dobroci" - środków czystości. Zachecamy do udziału! :-) Za wszystko serdecznie dziękujemy!!

2. Warsztaty geologiczne, na które prowadzona była zbiórka (7zł) nie odbyły się z powodu choroby prowadzącego. Z tego powodu pieniążki, które zostały wpłacone, automatycznie przejdą na zbliżający się teatrzyk, który odbędzie się 04.11.2016r. Rodzice, którzy jeszcze nie wpłacili w/w kwoty - można robić to do 03.11.2016r.

2. DOTYCZY GRUPY MŁODSZEJ

Proszę o przyniesienie przez dzieci na środę dwóch woreczków żywności sypkiej (najlepiej dwóch różnych) - kasza gryczana, jęczmienna, kuskus, groch, soczewica itp. (co Państwo macie w domu :-) )


Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Spotkanie z higienistką

W piątek nasze przedszkole odwiedziła higienistka. Przeprowadziła pogadankę nt. higieny osobistej. Pokazała, jak prawidłowo myć rączki! Pon...