piątek, 18 listopada 2016

ZERÓWKA - ogłoszenia

1.      Można już zakupić kalendarze, do których zdjęcia robione były jakiś czas temu. Koszt kalendarza + 2 szt. zdjęć - 36zł (u wychowawców). Jeśli Państwo nie zdecydują się na zakup kalendarza, nie ponoszą państwo żadnych kosztów - firma wykonała je w tym momencie na swój koszt. Zachęcamy do kupna, naprawdę warto - są bardzo ładne.

2. 22.11.2016r. odbędzie się audycja umuzykalniająca o nazwie "Dźwięki jesieni w muzycznej przestrzeni". Koszt - 1zł.

3.      W środę, 23.11.2016r. do zerówki przyjdą panie z Koła Gospodyń Wiejskich i odbędą się zajęcia z kiszenia kapusty.

4.    W dniu 24.11.2016r. (czwartek) w zerówce świętujemy Międzynarodowy Dzień Pluszowego Misia. Proszę, aby każde dziecko w tym dniu przyniosło swoją JEDNĄ ulubioną Przytulankę (podpisaną).

5.      W dniu 29.11.2016r. nasze przedszkole odwiedzi higienistka stomatologiczna - poprowadzi zajęcia o tematyce higieny jamy ustnej.

6.      W dniu 01.12.2016r. do naszego przedszkola zawita gość – górnik.

7.      05.12.2016r. będzie u nas kolejny gość – Mikołaj! W tym dniu będą robione dzieciom zdjęcia, dlatego prosimy o odpowiedni ubiór. 

8.      Przypominamy o konkursach plastycznych – zachęcamy do udziału! Szczegóły na blogu i tablicy ogłoszeń w przedszkolu.

9.      Przypominamy, że akcja "Skrzynka dobroci" kończy się 02.12.2016r. - ZACHĘCAMY DO UDZIAŁU, zostało niewiele czasu.  Nauczmy dzieci, że warto pomagać!

Dalej również trwa zbiórka szczoteczek i past dla dzieci z Afryki, książek do kącika czytelniczego w bibliotece, starych telefonów, elektrośmieci, baterii, nakrętek, jajek po Kinder Niespodziankach. 😽

10.      AKCJA „KSIĄŻKA DLA SZPITALA” . Jak co roku w okresie przedświątecznym, zerówka bierze udział w akcji „Książka dla szpitala”. Akcja skierowana jest do rydułtowskiego szpitala, a dokładnie do oddziału dziecięcego. Można przynosić nowe lub używane książki dla dzieci i nowe kolorowanki. Zachęcamy do udziału!

11.  GÓRA GROSZA – grupa młodsza i zerówka jak co roku przyłączyła się i do tej akcji. Grosiki można przynosić wychowawcom.

12.  Drodzy Rodzice, jeśli ktoś z Państwa (bądź z Państwa rodziny) wykonuje jakiś ciekawy zawód i chciałby o tym poopowiadać naszym przedszkolakom – serdecznie zapraszamy! Można się zgłaszać u wychowawczyń – umówimy się na dogodny termin. Będziemy bardzo wdzięczni! 💙💚💛💜 Przedszkolaki BARDZO lubią wizyty gości. 

13. W czwartek, 24.11.2016r., o godz. 17:15 na sali gimnastycznej odbędzie się szkolenie dla rodziców o nazwie: "Dziecko przekonane o swojej wartości nie sięga po używki".
Po szkoleniu, o godz. 18:00 odbędzie się zebranie z rodzicami dzieci z zerówki.

14. Prosimy rodziców przyjeżdzających po dzieci samochodami o parkowanie na parkingu za szkołą (nie przy chodniku na ul. Radoszowskiej - ze względu na skargi mieszkańców ulicy, czy na placu szkolnym - przed wejściem do szkoły, czy przedszkola).

W przyszłym tygodniu Straż Miejska rozpocznie patrol pod tym kątem. 
Drodzy Rodzice!
Dyrektor Szkoły Podstawowej nr 3 informuje, że w niedzielę i poniedziałek nie będzie działało ogrzewanie centralne.W związku z tym będzie zimno w szkole w poniedziałek i najprawdopodobniej we wtorek.  Czas nagrzewania budynku jest dość długi. W poniedziałek (21.11.2016r.) lekcje w szkole są skrócone. Decyzję o posłaniu dziecka do przedszkola bądź wcześniejszym odbiorze pozostawiamy rodzicom. W momencie posłania dziecka do przedszkola, prosimy o odpowiedni (ciepły) ubiór dziecka.
Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Na jutrzejszy Dzień Muffinki dzieci NIE przynoszą złotówki.😊